Skontaktuj się z nami

Wszystkie sprawy można załatwić drogą telefoniczną i korespondencyjną bez konieczności osobistej wizyty w biurze
25-612 Kielce
ul. Miła 4/6

Biuro Midas – godziny otwarcia

Mamy świadomość odmienności potrzeb i możliwości czasowych osób zainteresowanych profesjonalnym wykonaniem rozliczenia z zagranicy. Dlatego godziny otwarcia firmy Midas dopasowaliśmy do indywidualnych oczekiwań klientów. W poniedziałki, środy i piątki pozostajemy do Państwa dyspozycji w godzinach porannych (od 8.30 do 14.00). Z kolei we wtorki i czwartki nasze biuro jest czynne od 14.00 do 18.00. Wychodzimy także naprzeciw bardzo zapracowanym osobom, które nie mają możliwości wygospodarowania chwili na spotkanie z nami w wymienionych przedziałach czasowych. Oferujemy możliwość telefonicznego lub mailowego ustalenia terminu wizyty u specjalisty od wykonywania rozliczeń zobowiązań podatkowych z zagranicy.

Poniedziałek: 08:30 – 14:00

Wtorek: 14:00 – 18:00

Środa: 08:30 – 14:00

Czwartek: 14:00 – 18:00

Piątek: 08:30 – 14:00

Midas – obsługa zdalna

W celu skorzystania z pomocy biura Midas z Kielc nie trzeba spotykać się z nami osobiście. Poza świadczonymi na miejscu usługami proponujemy Państwu także obsługę zdalną. Można z nami nawiązać kontakt telefoniczny lub mailowy. Odpowiemy na każde zadane pytanie dotyczące rozliczeń z zagranicy tak szybko, jak to będzie możliwe. W razie konieczności pozostajemy do dyspozycji nie tylko w dni robocze, ale także w weekendy i święta. Zawsze odbieramy telefon, a jeśli w danym momencie nie ma takiej możliwości, oddzwaniamy w najbliższym czasie. Usługi biura Midas wyróżnia pełna transparentność. Za wykonane z najwyższą starannością rozliczenia z zagranicy zapłacą Państwo dokładnie taką stawkę, jaka została zaproponowana przed podjęciem współpracy.

Dojazd do UZK Midas

W przypadku braku miejsc parkingowych przy ul. Miłej istnieje możliwość zaparkowania 150 m dalej na parkingu pod wiaduktem przy ul. 1 Maja

Napisz do nas!